Kontakt

 

Gorenje avtomatizacija
in industrijska oprema d.o.o.
Sedež:
Primorska cesta 6a
3325 Šoštanj
Tel.:+386 (0)3 899 18 42
Fax: +386 (0)3 899 24 27
E-pošta:
gaio@gorenje.com
lokacija gorenje gaio
Prikaži večji zemljevid
Ime in priimek:*
Podjetje:
Naslov:
Telefon:
E-pošta:*
Zadeva:
Sporočilo:

Telefonske številke in elektronski naslovi

Področje Kontaktna oseba: E-pošta Telefon Mobitel Faks
Direktor: Andrej Koželj andrej.kozelj@gorenje.com +386 (0)3 899 22 15 +386 (0)41 321 746
Tajništvo: Anja Gorišek anja.gorisek@gorenje.com +386 (0)3 899 22 15 +386 (0)3 899 24 27
Prodaja: Krevzel Janez – vodja janez.krevzel@gorenje.com +386 (0)3 899 25 71 +386 (0)51 247 408 +386 (0)3 899 24 27
Janez Pisir janez.pisir@gorenje.com +386 (0)3 899 18 31 +386 (0)41 368 705 +386 (0)3 899 24 27
Darja Nadvežnik darja.nadveznik@gorenje.com +386 (0)3 899 18 42
Andrej Klinger andrej.klinger@gorenje.com +386 (0)3 899 18 41 +386 (0)41 3245 05
Mitja Funkl mitja.funkl@gorenje.com +386 (0)3 899 18 43 +386 (0)31 360 434
Ivan Breznik ivan.breznik@gorenje.com +386 (0)3 899 18 18 +386 (0)31 829 210
Bogdan Kočevar bogdan.kocevar@gorenje.com +386 (0)3 899 11 30 +386 (0)41 706 074
Tehnologija: Uroš Pungartnik – vodja
uros.pungartnik@gorenje.com +386 (0)3 899 18 26 +386 (0)41 398 504
Primož Jandrok – pomočnik vodje primoz.jandrok@gorenje.si
Skladiščni in transportni sistemi: Zlatko Roškar zlatko.roskar@gorenje.com +386 (0)3 899 18 20 +386 (0)41 348 025
Projektni vodja: Jernej Mrak jernej.mrak@gorenje.si +386 (0)40 228 711
Proizvodnja: Niko Krajnc – vodja niko.krajnc@gorenje.com +386 (0)3 899 73 41 +386 (0)31 382 347
Vodilni strokovni delavec: Janez Špeh janez.speh@gorenje.com +386 (0)3 899 18 55 +386 (0)41 692 861 +386 (0)3 899 24 27
Projektiva in razvoj: Uroš Pungartnik – vodja uros.pungartnik@gorenje.com +386 (0)3 899 18 26 +386 (0)41 398 504
Nabava: Drago Glušič – vodja drago.glusic@gorenje.com +386 (0)3899 18 54 +386 (0)41 632 810 +386 (0)3 899 24 27
Peter Klemenčič peter.klemencic@gorenje.com +386 (0)3 899 18 05 +386 (0)41 525 866
Kontroling in računovodstvo Biserka Valenčak biserka.valencak@gorenje.com +386 (0)3 899 18 34 +386 (0)41 816 482